tmoblie +48  536 298 135               tmoblie +48  884 883 036                                                                                                 

location

DYLEWO

ul. Przemysłowa 1

Posiadamy w ofercie płyty OSB - każdy rodzaj 
Sprzedaż OSB obejmuje wszystkie ich typy i wymiary. Płyty Oriented Strand Board Swiss Krono to płyty wiórowe tworzone ze sprasowanych w wysokiej temperaturze wiórów drzewnych. Pod wpływem ciśnienia i po zespoleniu żywicą, płyty OSB stają się trwałym, wytrzymałym materiałem budowlanym.
Wykorzystanie płyt OSB
Płyty OSB (z ang.: Oriented Strand Boards) to dziś jeden z podstawowych materiałów dla budownictwa. Tego typu płyty budowlane to materiały o ukierunkowanych płaskich wiórach. Płyty OSB składają się z prostokątnych wiórów, które na skutek ciśnienia oraz odpowiednich temperatur - a także spojenia żywicą syntetyczną - stanowią trwały i wytrzymały element do budowy. OSB 3 - płyty produkowane przez Swiss Krono - to pierwszy taki asortyment na rynku tworzony z myślą konkretnie właśnie o budownictwie.
OSB 3 - dzięki wyjątkowej odporności na wilgoć oraz bardzo małej nasiąkliwość - doskonale sprawdza się m.in. jako materiał przy tworzenia budynków w technologii szkieletowej. Charakteryzuje się wszelkimi parametrami technicznymi dającymi pewność sztywności oraz wytrzymałości powstałej konstrukcji. W efekcie płyty OSB 3 doskonale sprawdzają się w wyjątkowo szerokim zakresie prac. Dzięki nim można tworzyć m.in.:
● ściany - zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne
● podłogi i stropy
● poszycia połaci dachowych
● fragmenty schodów, podestów lub wybiegów
● tymczasowe ogrodzenia
● skrzynie transportowe, palety, regały oraz konstrukcje stoisk wystawowych
● półki meblowe, lady sklepowe i blaty
Płyty OSB 3 Swiss Krono to aż 90 proc. starannie wyselekcjonowanego drewna. Produkowane są z dokładnie wybieranych pni drzew; po odpowiedniej obróbce osiągane są oczekiwane kształty i wymiary płyt OSB. W efekcie, dzięki nowoczesnej technologii produkcji, płyty osiągają parametry, które porównywać można do sklejki. Uwagę zwraca jednak różnica w cenie.

Standardowe płyty OSB mają grubość od 6 do 25mm. Można łączyć 2 płyty na sobie, w celu poprawienia ich sztywności. Łączenie płyt robi się na zakładkę.
Standardowe grubości płyt OSB:

  1.     6 mm
  2.     8 mm
  3.     10 mm
  4.     12 mm
  5.     15 mm
  6.     18 mm
  7.     22 mm
  8.     25 mm

l
KONTAKT


07-420 Kadzidło,

ul. Przemysłowa 1


+ 48 884 883 036

+ 48 536 298 135

+ 48 692 256 873

E-mail: anna.dachy@wp.pl

E-mail: orion.online@wp.pl